Євхаристія

Таїнство св. Євхаристії Господь наш Ісус Христос установив на Тайній Вечері, напередодні своєї хресної смерті. Це Таїнство здійснюється під час кожної Меси, яка є безкровною хресною Жертвою Христа.

Коли священик промовляє слова Ісуса Христа: «Це є Тіло Моє», «Це є Кров Моя», хліб і вино перетворюються на Тіло і Кров Христа силою Святого Духа, якого він закликає.

Відвідуючи нашу душу у святому Причасті, Христос приносить із собою силу та різноманітні дари, які необхідні нам для духовного життя.

До святого Причастя приступають вірні, які пройшли катехитичну підготовку, перебувають у єдності з католицькою Церквою та не мають на сумлінні тяжкого гріха. Обов’язковим є євхаристійний піст протягом однієї години перед причастям.

Вірні, які живуть подружнім життям без укладення Таїнства Подружжя, набожно слухають Слово Боже під час Святої Меси та тривають у сопричасті молитовної спільноти, але не приступають до святого причастя. У такій ситуації можливість укладення Таїнства Подружжя та участі в інших Таїнствах слід попередньо узгодити з настоятелем храму.

Перше причастя дитини:

Підготовка триває 2 роки та включає в себе: зустрічі-катехези, участь в Євхаристії кожної неділі на Службі Божій о 10.00 (бажано разом з батьками).

Дитину слід записати на катехизи у сестер-терезіанок на початку навчального року.